24 godziny dla Pana. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź – piątek 17:30 – 21:00

Od 2013 roku przed 4 Niedzielą Wielkiego Postu Papież Franciszek zachęca do inicjatywy modlitewnej „24 godziny dla Pana”.

To papieskie zaproszenie wiąże się z możliwością zorganizowania w parafiach Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz przystąpienia do spowiedzi świętej.

Pragniemy – w mniejszym wymiarze czasowym ale jednak – odpowiedzieć na propozycję Ojca Świętego. W najbliższy piątek zapraszamy po Mszy wieczornej – do kościoła – na Adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie trwała do godz. 21. Do godz. 20 będzie to Adoracja indywidualna, a ostatnią godzinę poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z naszej parafii. Od godz. 20 będzie także okazja do spowiedzi.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału.