Rekolekcje Wielkopostne 26-29 marca

Rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Serdecznie witamy Ks. Roberta Begierskiego – proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego w Bielawie.

Plan rekolekcji:

Dorośli
Niedziela – nauki wg niedzielnego porządku Mszy świętych.
Poniedziałek i we wtorek nauki dla dorosłych w kościele parafialnym na Mszach o godz. 8 i 17 oraz w Jabłowie o godz. 15
Środa – dzień spowiedzi – szczegóły poniżej.

Dzieci
Klasy 0-3 Szkoły Podstawowej będą miały nauki o godz. 9:30, zaś klasy 4-8 o godz. 10:30.

Środa to dzień spowiedzi. Program w tym dniu będzie następujący.
Rano spowiedź dla dorosłych od godz. 7:30 do 8. Następnie Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8. Szkoła Podstawowa spotyka się na Mszy św. z nauką o godz. 9:30. Po południu spowiedź w Jabłowie od godz. 14:30 do 15 i Msza św. z nauką. W Gorcach spowiedź po południu od godz. 16 do 17 i Msza św. z nauką.

Gorąco zachęcamy do licznego udziału w rekolekcjach. Wszystkie spotkania rekolekcyjne będą odbywały się w kościele. Do kaplicy powrócimy od czwartku.

Ofiary składane od poniedziałku do środy będą przeznaczone na budowę kościoła Miłosierdzia Bożego w Bielawie. Celem budowy tej świątyni jest utworzenie w naszej diecezji Centrum Bożego Miłosierdzia i modlitwy o pokój. Prace związane z budową tego miejsca są już zaawansowane. Jednak potrzeba jeszcze wsparcia dla parafialnej wspólnoty, na której czele stoi Ks. Robert – nasz Rekolekcjonista.