Rekolekcje diecezjalne – 25/26 listopada Świebodzice

Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej serdecznie zaprasza na Rekolekcje Diecezjalne.

Czas w którym przychodzi nam realizować nasze powołanie jako chrześcijan to czas szybkich, wręcz gwałtownych zmian. Stajemy jako ludzie wierzący bardzo często w sytuacji pewnego rozdroża, kiedy musimy dokonywać wyborów, podejmować decyzje, potrzebujemy mocnych drogowskazów, mocnego opowiedzenia się za Chrystusem, by pójść za nim jako Drogą. W ramach tegorocznych Rekolekcji Diecezjalnych będzie nas prowadził i wskazywał drogę ks. prof. Robert Skrzypczak. Ksiądz profesor pokaże nam Chrystusa jako Tego na którym potrzeba nam budować naszą teraźniejszość i przyszłość, wybierając Chrystusa bardzo świadomie w tym czasie. Byśmy się stawali w tym dzisiejszym świecie pełnym zawirowań wyraźnymi i czytelnymi świadkami Chrystusa.
ks. dr Krzysztof Ora

Rekolekcje diecezjalne

Chrześcijanin na rozdrożu

Temat rekolekcji