Ogłoszenia 23.06.2024

12 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /23 CZERWCA 2024/

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 12:30 spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Medjugorie.
  2. Jeszcze tylko do następnej niedzieli po Mszy wieczornej nabożeństwo czerwcowe.
  3. Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. W czwartek od godz. 17 do Mszy wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Pod koniec adoracji nabożeństwo czerwcowe.
  5. W piątek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  6. W sobotę przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
  7. Jak zwykle z okazji uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła co roku możemy wesprzeć posługę charytatywną Ojca Świętego. Wyraża ona poczucie przynależności do Kościoła powszechnego oraz miłość i zaufanie do Ojca Świętego. Jest wyrazem wrażliwości na najbardziej potrzebujących, o których troszczy się Papież. Dlatego w następną niedzielę będziemy zbierali do puszek ofiary na Stolicę Apostolską. Z góry dziękujemy za okazane serce.
  8. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.