Ogłoszenia 15.01.2023

2 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /15 STYCZNIA 2023/

1. W środę zakończyliśmy tegoroczną Wizytę Duszpasterską. Miała ona charakter hybrydowy. W pierwszym tygodniu stycznia odwiedziliśmy 220 rodzin, które nas zaprosiły do swoich domów. Natomiast w ubiegłym tygodniu to my Kapłani zaprosiliśmy was do naszego wspólnego parafialnego Wieczernika. Z naszego zaproszenia do udziału w specjalnych Mszach kolędowych skorzystało 125 rodzin. Bardzo serdecznie dziękujemy za waszą obecność oraz za złożone ofiary.
  2. We wtorek wspominamy św. Antoniego, opata.
  3. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od godz. 16 do 17 adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie, której jest czas na osobistą medytację jak i na wspólną modlitwę różańcową. W tym dniu wspominamy św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  5. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę wspominamy św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.
  7. Msze św. w tygodniu /od poniedziałku do soboty/ zarówno rano jak i po południu są sprawowane w kaplicy na plebanii. Dzięki temu w cieplejszych warunkach możemy uczestniczyć we Mszach Św.
  8. Codziennie odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną do wspólnej modlitwy.
  9. Nadal zwracamy się z prośbą o ofiary na zapłatę ubezpieczenia naszych kościołów i plebanii w kwocie 2500 zł, a także za otrzymany w tym tygodniu rachunek za dzierżawę dwóch zbiorników gazu do ogrzewania kościoła. Wynosi on prawie 1400 zł. Koperty z nadrukiem są do zabrania przy wyjściu z kościoła. W tych kopertach możemy złożyć nasze ofiary na ten cel. Serdecznie dziękujemy za życzliwość.
  10. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję kościoła.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.