Ogłoszenia 07.05.2023

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA /7 MAJA 2023/

1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  2. Trwa miesiąc maj czyli czas poświęcony w sposób szczególny Matce Bożej. Codziennie nabożeństwo majowe pół godziny przed Mszą wieczorną. Z tego względu w maju nie ma innych nabożeństw.
  3. Jutro przeżywamy uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Pod koniec adoracji nabożeństwo majowe.
  5. W sobotę o godz. 9 w kościele pierwsza Spowiedź dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej oraz ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i dziadków.
  6. W następną niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12 30 grupa 31 dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przystąpi do Sakramentu Komunii Świętej.
  7. Jest już dostępna nowa Książka Intencji na rok 2024. Zapraszamy chętnych do zamawiania intencji mszalnych na przyszły rok.
  8. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.