Ogłoszenia 05.02.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
5 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /5 LUTEGO 2023/

 1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
 2. Jutro wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
 3. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek od godz. 16 do 17 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu wspominamy także św. Scholastykę, dziewicę.
 6. W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorych. Na Mszę o godz. 17 zapraszamy chorych. W czasie tej Mszy chętnym zostanie udzielony Sakrament Chorych.
 7. Msze św. w tygodniu /od poniedziałku do soboty/ zarówno o godz. 8 jak i o 17 są sprawowane w kaplicy na plebanii.
 8. Codziennie odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną do wspólnej modlitwy.
 9. Nadal zbieramy ofiary na zapłatę za ubezpieczenie oraz dzierżawę zbiorników gazu. Udało się dotychczas zebrać 800 zł. Wciąż potrzebujemy 3200 zł. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do tej zbiórki to koperty z nadrukiem są do zabrania przy wyjściu z kościoła. Serdecznie dziękujemy za życzliwość.
 10. Przypomnienie dla osób, które w najbliższym czasie planują zawarcie Ślubu kościelnego, a nie mają jeszcze zrobionych Nauk Przedmałżeńskich. Najbliższy kurs odbędzie się w parafii Niepokalanego Poczęcia na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Rozpoczęcie 25 lutego o godz. 17 Mszą Świętą w kościele.
 11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję kościoła.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł za egzemplarz.