Ogłoszenia 03.09.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
22 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /3 WRZEŚNIA 2023/

  1. Od dzisiejszej niedzieli wracamy do przedwakacyjnych godzin sprawowania Eucharystii czyli o godz. 8 00 , 11 00 , 12 30 i 17 00 w kościele parafialnym oraz o godz. 9 30 w Jabłowie.
  2. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  3. Jutro serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież oraz ich rodziców do naszego kościoła parafialnego na Mszę o godz. 8, aby z Panem Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny. W czasie tej Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas 1 Szkoły Podstawowej. Przed Mszą okazja do spowiedzi.
  4. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu przeżywamy święto Narodzenia NMP.
  6. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Także w piątek przeżywamy święto Narodzenia NMP.
  7. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  8. Jak wiecie w ostatnich miesiącach otrzymaliśmy ogromne rachunki za prąd. Opiewają one na sumę ponad 32 tyś. złotych. Ostatni raz zwracamy się z prośbą o pomoc w tej sprawie. W następną niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na ten właśnie cel. Z góry dziękujemy za okazane serce.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.