Ogłoszenia 26.06.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /26 CZERWCA 2022/

 1. Dzisiaj na Mszy o godz. 12 30 pożegnanie ks. Rafała. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy.
 2. Od jutra w naszej parafii rozpocznie posługę nowy wikariusz ks. Daniel Kapłon. Polecajmy jego osobę naszym gorącym modlitwom.
 3. Jeszcze tylko do czwartku po Mszy wieczornej nabożeństwo czerwcowe.
 4. We wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
 5. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym dniu we Mszy Świętej.
 6. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Pod koniec adoracji ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe.
 7. Od najbliższego piątku 1 lipca rozpoczynamy porządek wakacyjny liturgii w naszym kościele. W tygodniu będzie tylko Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 12 30 i 17. Będzie za to dodatkowa Msza św. niedzielna o godz. 20. Ten porządek będzie obowiązywał do końca sierpnia.
 8. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 16 15 Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca jako wynagrodzenie składane Niepokalanemu sercu Maryi. Najpierw przedstawiciele Żywego Różańca poprowadzą Różaniec, a następnie będzie odbywała się 15 minutowa medytacja nad tajemnicami różańcowymi. Zachęcamy do udziału. Po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w
  Kołach Żywego Różańca.
 9. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
 10. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 11. Nadal zbieramy fundusze na pokrycie kosztów zakupu gazu do ogrzewania kościoła na następny sezon. Dotychczas zebraliśmy ok. 2800 zł.
 12. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
 13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.