Ogłoszenia 04.09.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
23 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /4 WRZEŚNIA 2022/

 1. Od dzisiejszej niedzieli wracamy do przedwakacyjnych godzin sprawowania Eucharystii czyli o godz. 8 00 , 11 00 , 12 30 i 17 00 w kościele parafialnym oraz o godz. 9 30 w Jabłowie.
 2. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
 3. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu przeżywamy święto Narodzenia NMP.
 5. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 6. Po wakacyjnej przerwie powróciliśmy do codziennego odmawiania Różańca prowadzonego przez przedstawicieli Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy w tygodniu na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
 7. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 8. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 10 do 10:30 oraz od godz. 15:30 do 16.
 9. Pamiętamy o tegorocznych Misjach Świętych w naszej parafii. Prośmy w naszych modlitwach o błogosławione owoce tego wyjątkowego czasu. W związku z tym ważnym wydarzeniem przygotowujemy nowy krzyż misyjny. Nadal nie mamy fundatora na drugą połowę niezbędnej kwoty. Jeżeli ktoś byłby chętny prosimy o zgłoszenie się do księdza.
 10. Jak już informowaliśmy szykujemy się do remontu ławek w kościele. W ostatnim tygodniu zakupiliśmy deski do wymiany części podłogi z tyłu kościoła. Koszt zakupu wyniósł 1800 zł. Bardzo prosimy o wsparcie tej inwestycji. Koperty na ofiary znajdują się z tyłu kościoła. Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
 11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Zachęcamy także chętnych do włączenia się w sprzątanie naszego kościoła, które odbywa się zawsze w sobotę w godz. 8-12.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego. Od tego tygodnia Niedziela jest w cenie 10 zł za egzemplarz. W zamian otrzymujemy nie jedną a dwie gazety. Oprócz „Niedzieli” dołączony jest nowy tygodnik „Bliżej życia z wiarą”.