Ogłoszenia 20.06.2021

12 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /20 CZERWCA 2021/

1. Codziennie oprócz czwartku po Mszy wieczornej nabożeństwo czerwcowe. Zapraszamy do udziału.
  2. Jutro wspomnienie NMP Przyczyny Naszej Radości.
  3. W czwartek o godz. 9 w Świdnickiej Katedrze nasz kleryk Krystian Stasiak otrzyma Święcenia Diakonatu. W jedności wiary, w naszej modlitwie osobistej i wspólnotowej, prośmy o łaski Ducha Świętego dla Krystiana. Prośmy także o dobre i owocne przeżycie przez niego świętych dni rekolekcji. Serdeczną modlitwą otoczmy także jego Rodziców. Zapraszamy do duchowej łączności z naszym klerykiem lub o ile to możliwe do osobistej obecności w czasie
    uroczystości święceń.
  4. Także w czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. Pod koniec adoracji nabożeństwo czerwcowe. W tym dniu uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. Zapraszamy do codziennego odmawiania Różańca prowadzonego przez przedstawicieli Żywego Różańca. Ma on miejsce w tygodniu o godz. 16:30.
  6. Przypominamy, że zgodnie z decyzją Biskupów od dzisiejszej niedzieli nie obowiązuje już dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensa zostaje zniesiona jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywała w związku z pandemią Covid-19.
  7. Gorąco zachęcamy do udziału w niedzielnej Eucharystii.
  8. Dzisiaj przeżywamy 3 Niedzielę miesiąca. Jest to tradycyjnie w naszej parafii niedziela inwestycyjna. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  10. Rozpoczął się sezon kwiatowy. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów do dekoracji kościoła. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.