Ogłoszenia 19.09.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
25 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /19 WRZEŚNIA 2021/

 1. Spotkanie organizacyjne dla uczniów klas 8 Szkoły Podstawowej, którzy w tym roku szkolnym pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12:30. Obecność obowiązkowa.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.
 3. W poniedziałek wspominamy św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
 4. We wtorek święto Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
 5. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu wspominamy także Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 7. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 8. W sobotę parafia MB Częstochowskiej na Konradowie w Wałbrzychu organizuje Pieszą Pielgrzymkę na Chełmiec jako dziękczynienie za beatyfikację Prymasa Tysiąclecia. Rozpoczęcie pod Krzyżem św. przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2 w Szczawnie – Zdroju, o godz. 9.00 zakończone Mszą św. na szczycie pod przewodnictwem biskupa Ignacego Deca. Zachęcamy do udziału.
 9. W przyszłą niedzielę zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski odbędzie się organizowane przez Instytut Statystki Kościoła Katolickiego badanie niedzielnych praktyk religijnych czyli liczenie wiernych.
 10. Codziennie w tygodniu odmawiamy Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
 11. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 12. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na prace remontowe w naszej parafii.
 13. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 10 do 10:30 oraz od godz. 15:30 do 16.
 14. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
 15. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny w cenie 6 zł za egzemplarz.