Ogłoszenia 18.04.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
3 NIEDZIELA WIELKANOCNA /18 KWIETNIA 2021/

1. Przeżywamy dzisiaj 3 Niedzielę miesiąca. Jest to tradycyjnie w naszej parafii niedziela inwestycyjna. Składamy serdecznie słowa Bóg zapłać za złożone ofiary na inwestycje w naszej parafii.
2. Jutro 19 dzień miesiąca a więc w sposób szczególny dzień poświęcony św. Józefowi. Serdecznie zapraszamy w tym dniu na Mszę wieczorną, która będzie sprawowana przez pośrednictwo św. Józefa. Szczególnie zapraszamy mężczyzn z naszej parafii, których patronem jest właśnie św. Józef. Po Mszy zostanie odmówiony Akt zawierzenia Diecezji Świdnickiej Św. Józefowi.
3. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do Mszy wieczornej.
5. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. Jest to także dzień imienin naszego ks. Proboszcza. Serdecznie zapraszamy na Mszę w jego intencji o godz. 17.
6. Codziennie w tygodniu odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
7. Za tydzień przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to niedziela modlitw o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Tradycyjnie ofiary składane do puszek przeznaczone będą na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy.
8. Niestety po ubiegłej niedzieli prawie nikt się nie zgłosił do pomocy przy sprzątaniu kościoła. Nie zapominajmy, że nasz kościół to miejsce, w którym spotykamy się na cotygodniowej Mszy świętej, przyjmujemy sakramenty, modlimy się za naszych zmarłych, bądź w intencjach naszych bliskich. Jest to Dom Boży, o który wspólnie powinniśmy dbać. Dlatego ponownie zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie się chętnych do podjęcia się tego dzieła. Zapewne nam wszystkim zależy na pięknie naszego kościoła i liczymy na to, że uda się w końcu znaleźć osoby, które nam w tym pomogą.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.