Ogłoszenia 11.07.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
15 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /11 LIPCA 2021/

 1. Jutro wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
 2. We wtorek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 3. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu wspominamy Świętego Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła.
 5. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu wspominamy NMP z Góry Karmel zwaną MB Szkaplerzną.
 6. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 7. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 20 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
 8. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 16 do 16:30.
 9. Za tydzień będziemy przeżywali 3 niedzielę miesiąca. Jest to tradycyjnie w naszej parafii niedziela inwestycyjna. Koperty z nadrukiem są do zabrania przy wyjściu z kościoła. W tych kopertach możemy złożyć nasz dar na ten cel. Z góry serdecznie dziękujemy za życzliwość.
 10. Przypominamy, że parafie w Międzylesiu oraz w Lądku Zdroju organizują wakacyjną pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 30 lipca do 7 sierpnia. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką formą spędzenia wakacji to zachęcamy do
  kontaktu z organizatorami. Dla naszego rejonu wyjazd będzie ze Świebodzic. Szczegółowe informacje oraz telefony kontaktowe do organizatorów znajdują się w folderach, które są wystawione na stoliku z tyłu kościoła.
 11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.