Ogłoszenia 04.07.2021

14 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /4 LIPCA 2021/

1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  2. We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  3. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu wspominamy św. Jana z Dukli, prezbitera.
  5. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  7. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 20 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
  8. Parafie w Międzylesiu oraz w Lądku Zdroju organizują wakacyjną pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 30 lipca do 7 sierpnia. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką formą spędzenia wakacji to zachęcamy do kontaktu z
    organizatorami. Dla naszego rejonu wyjazd będzie ze Świebodzic. Szczegółowe informacje oraz telefony kontaktowe do organizatorów znajdują się w folderach, które są wystawione na stoliku z tyłu kościoła.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.