Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Rzymskokatolickiej Parafii Zesłania Ducha Świętegow Boguszowie – Gorcach
na VI Niedzielę Wielkanocna

Serdecznie witamy w naszej parafii duet muzyczny Maja & Martin. Duet modli się z nami swoimi piosenkami autorskimi, które umieścił na nowo wydanej płycie. Muzycy tworzą ciepłe poetyckie brzmienia na głosy, flet, i gitarę, Po każdej Mszy będzie możliwość zakupu płyty.

Przypominamy ze Msze w tygodniu są odprawiane następująco:\
W dni powszednie o godz. 8,00 i 18,00 w kościele. A w piątki o 8,00 i 15,00.
Nabożeństwa majowe 15 minut przed Mszą wieczorną. A od soboty czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa o tej samej godzinie.

Poniedziałek wieczorem modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II
Wtorek wieczorem – przez wstawiennictwo św. O. Pio
W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy
Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy rannej w czwartek o godz. 17,00 do 18,00.
Najbliższa sobota jest I miesiąca . A Ks. Rafał odwiedzi chorych o godz. 10,00 a Msza w Jabłowie o godz. 11,00.
Kancelaria parafialne jest również czynna w czwartek o godz. 17,00 do 17,30 i w sobotę od godz. 9,00 do godz. 10,00.

Następna niedziela jest I miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9,00 do 15,00 w kaplicy na plebanii. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 14,45.

Jabłów:
Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za ofiary na potrzeby świątyni.
Bóg zapłać wszystkim przygotowującym świątynię na dzisiejszą niedzielę.

Boguszów-Gorce, 2019-05- 26

Ks. Leszek Sienkiewicz