PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
W BOGUSZOWIE-GORCACH

25 NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C

22.09.2019

I. Odczytanie fragmentu Listu Episkopatu Polski na Nadzwyczajny miesiąc misyjny (tekst na drugiej stronie)

II. Podziękowania
1. Dziękuję paniom, które posprzątały i ustroiły Kościół i panom, za opiekę nad terenem wokół Kościoła
2. Dziękuję za złożone w ubiegłym tygodniu ofiary na cele remontowe Kościoła. Zebrane zostało: 2970 zł.

III. Przygotowanie do pierwszej Komunii św. i bierzmowania
1. Trwa przyjmowanie dzieci do I Komunii Świętej i młodzieży do sakramentu bierzmowania
2. Jeśli są jeszcze rodzice, którzy jeszcze nie umówili się z ks. proboszczem na rozmowę w sprawie pierwszej Komunii Świętej, to prosimy o w miarę szybki kontakt.
3. Przypominamy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodzicom (opiekunom) o przyjściu z deklaracjami na rozmowę wstępną do kancelarii parafialnej do ks. Rafała. Ks. Rafał dysponuje dla was czasem w środę 25 września po Mszy św. wieczornej i w piątek 27 września po Mszy św. wieczornej.
4. Jeżeli są osoby powyżej ósmej klasy, które z różnych powodów nie przystąpiły jeszcze do sakramentu bierzmowania a mają takie pragnienie prosimy osobiście kontaktować się z ks. proboszczem lub ks. Rafałem
5. Proszę o modlitwę w intencji dzieci, młodzieży przygotowujących się do tych sakramentów inicjacji i w intencji ich rodzin.

IV. Wspomnienia, uroczystości i święta:
1. Poniedziałek – Św. Pio z Petroliciny.
Stąd też wyjątkowo modlitwa za wstawiennictwem Św. o.Pio i oddanie czci Jego relikwiom odbędzie się w poniedziałek a nie we wtorek. Zarówno po Mszy porannej jak i wieczornej. We wtorek wieczorem natomiast modlitwa za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.
2. Piątek – Św. Wincentego a Paulo, prezb.
3. Sobota – Św. Wacława

V. Godziny Mszy świętych – bez zmian

VI. Kancelaria
1. Kancelaria czynna w czwartek od godziny 16.00 do 16.30 w sobotę od godziny 9.00 do 10.00