Ogłoszenia 30.07.2023

17 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /30 LIPCA 2023/

1. Jutro wspominamy św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
  2. We wtorek wspominamy św. Alfonsa Marię Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  3. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od godz. 16 do Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek wspominamy św. Jana Marię Vianneya, prezbitera. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 16 15 Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca jako wynagrodzenie składane Niepokalanemu sercu Maryi. Zachęcamy do udziału. Po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
  7. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  8. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą zapraszamy do spowiedzi.
  9. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 19 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
  10. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.