Ogłoszenia 22.10.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /22 PAŹDZIERNIKA 2023/

1. W dniu dzisiejszym chcemy wspomóc Papieskie Dzieła Misyjne przez ofiary składane do puszek na pomoc dla ok. 1200 najbiedniejszych diecezji na świecie. W ubiegłym roku z tej akcji uzyskano ponad 1 mln dolarów, które zostały przekazane dla najbardziej potrzebujących. Serdecznie dziękujemy za okazane serce. 

2. W czwartek od godz. 16 do 16:30 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu. 

3. W sobotę wspominamy św. Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. 

4. Nadal możemy zabierać z kościoła kartki wypominkowe. Wypełnione kartki prosimy włożyć w kopertę i wrzucić do skrzynek, które są wystawione z przodu kościoła przy bocznych ołtarzach. Z góry serdecznie dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominek. 

5. Trwamy w miesiącu poświęconym modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16:30 wspólnie gromadzimy się przed najświętszym sakramentem na tej pięknej modlitwie. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian, szczególnie zaś dzieci i młodzież.

6. Zbliża się okres zimowy. Wzorem lat ubiegłych chcemy zatankować zbiornik gazu do ogrzewania naszego kościoła. Koszt takiej usługi to ok. 3500 zł. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie tego wydatku. W następną niedzielę będziemy zbierali do puszek  ofiary na ten cel. Liczymy na wasze wsparcie.  

7. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła. 

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.