Ogłoszenia 08.10.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
27 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /8 PAŹDZIERNIKA 2023/

 1. Jak słyszeliśmy w liście za tydzień będziemy przeżywać Dzień Papieski. Po Mszach Świętych będziemy mogli wesprzeć materialnie Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Przez składane ofiary do puszek mamy szansę podtrzymać, a niejednokrotnie przywrócić nadzieję w sercach młodych ludzi na lepszą przyszłość i realizację ich edukacyjnych aspiracji. Z góry serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.
 2. W czwartek od godz. 16 do 16:30 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
 4. Dnia 6 maja 2023 roku z błogosławieństwem Ks. Bpa Marka Mendyka rozpoczęło się w naszej diecezji DIECEZJALNE JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Na Jerychu Różańcowym chcemy poprzez modlitwę różańcową wraz z Maryją walczyć ze złem: grzechami, słabościami, podziałami i zaniedbaniami, które dotykają nasze rodziny, parafie, środowiska pracy, cały Kościół i Ojczyznę.
  Nasza parafia pragnie włączyć się w tę inicjatywę. Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę na Mszę o godz. 17. Po Mszy w kaplicy na plebanii wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21. W czasie adoracji przedstawiciele Wspólnoty Żywego Różańca oraz Odnowy w Duchu Świętym będą prowadzili Różaniec.
 5. Poza tym codziennie o godz. 16:30 wspólnie gromadzimy się przed najświętszym sakramentem na Różańcu. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian, szczególnie zaś dzieci i młodzież.
 6. Kończy się tegoroczny sezon ogrodowy. Jak widać bardzo ładnie wygląda teren wokół kościoła oraz plebanii. Jest to zasługą naszych życzliwych parafian.
  Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz siły Panom Henrykowi Hopa, Marianowi Kościelniakowi, Romanowi Felisiakowi na czele z Panem Andrzejem Wróblem, który zawsze jest inicjatorem tych prac. Podziękowania kierujemy także w stronę Pana Krystiana Sibirskiego, który na bieżąco wykonuje niezbędne naprawy i konserwację sprzętu do prac ogrodowych.
 7. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
 8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.