Ogłoszenia 06.08.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
18 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /6 SIERPNIA 2022/

  1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  2. We wtorek wspominamy św. Dominika, prezbitera.
  3. W środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy. Po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od godz. 16 do Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu wspominamy św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  5. W piątek wspominamy św. Klarę, dziewicę. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W następną niedzielę ofiary składane do puszek przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w naszej diecezji. Jak wiemy od ubiegłego roku nastąpiła reorganizacja w kwestii kształcenia przyszłych kapłanów w naszej diecezji. W naszym seminarium studiują najmłodsi kandydaci do święceń z kilku diecezji. Dziękujemy za wsparcie tego dzieła.
  7. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą zapraszamy do spowiedzi.
  8. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 19 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
  9. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.
  10. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.