Ogłoszenia 23.10.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
30 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /23 PAŹDZIERNIKA 2022/

  1. W dniu dzisiejszym chcemy wspomóc Papieskie Dzieła Misyjne przez ofiary składane do puszek na pomoc dla ok. 1200 najbiedniejszych diecezji na świecie. W ubiegłym roku z tej akcji uzyskano ponad 1 mln dolarów, które zostały przekazane dla najbardziej potrzebujących. Serdecznie dziękujemy za okazane serce.
  2. W czwartek od godz. 16 do 16:30 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W piątek wspominamy św. Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.
  4. Nadal możemy zabierać z kościoła kartki wypominkowe. Wypełnione kartki prosimy włożyć w kopertę i wrzucić do skrzynek, które są wystawione z przodu kościoła przy bocznych ołtarzach. Z góry serdecznie dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominek.
  5. Ciągle obserwujemy dramat narodu Ukraińskiego. Nie możemy pozostawać obojętni na ogrom cierpienia naszych sąsiadów. Szczegóły obecnej sytuacji na tamtych terenach przekazała nam ostatnio siostra Jonasza Bukowska pochodząca z Czarnego Boru a posługująca w Czarnomorsku koło Odessy na Ukrainie. Aktualnie jest w Polsce aby prosić o wsparcie. Zwróciła się również do nas z prośbą o pomoc. Dlatego w następną niedzielę poprzez ofiary składane do puszek będziemy mogli wspomóc cierpiących w wyniku wojny na Ukrainie. W imieniu siostry Jonaszy bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
  6. Trwamy w miesiącu poświęconym modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16:30 wspólnie gromadzimy się przed najświętszym sakramentem na tej pięknej modlitwie. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian, szczególnie zaś dzieci i młodzież.
  7. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę w cenie 10 zł oraz Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.