Ogłoszenia 10.01.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO /10 STYCZNIA 2021/

1. W piątek zakończyliśmy nietypową Wizytę Duszpasterską. W tym roku to my Kapłani zaprosiliśmy was do naszego wspólnego parafialnego Wieczernika. Z naszego zaproszenia skorzystało 248 rodzin. Bardzo serdecznie dziękujemy za waszą obecność oraz za złożone ofiary.
2. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
3. W piątek o godz. 16:30 Droga krzyżowa prowadzona przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. Codziennie odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli
Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w tygodniu na godz. 16:30 do naszego kościoła parafialnego.
5. Przypominamy także, że okazja do spowiedzi jest w dni powszednie w kościele parafialnym 15 minut przed Mszą wieczorną.
6. W przyszłą niedzielę z racji III niedzieli miesiąca zbiórka ofiar na prace remontowe w naszej parafii. Koperty z nadrukiem są do zabrania przy wyjściu z kościoła. W tych kopertach możemy złożyć nasz dar na ten cel. Z góry serdecznie dziękujemy za życzliwość.
7. Są jeszcze wolne intencje w miesiącu styczniu i lutym. Zachęcamy do
zamawiania Mszy św. za żywych jak i za zmarłych. Przy wyjściu z kościoła znajdują się w dużych kopertach foldery na temat intencji Mszalnych. Zawierają one informacje o tym czym są intencje Mszalne, jakie są rodzaje intencji oraz jak i za kogo można zamawiać Msze św. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.
8. Po raz kolejny władze naszego miasta dzięki wsparciu KGHM Polska Miedź przekazały do naszej parafii zestawy do ochrony osobistej dla seniorów. Zachęcamy osoby starsze do skorzystania z otrzymanych zestawów, które po Mszy św. będą wystawione w koszu przed prezbiterium.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.