Ogłoszenia 26.01.2020

26.01.2020

I. Podziękowania
1. Dziękuję za przygotowanie Kościoła i kaplicy na niedzielę i najbliższy tydzień. Za posprzątanie i ułożenie kwiatów
2. Dziękuję za ofiary złożone przed tygodniem na cele remontowo-gospodarcze (2946,95 zł i 40 Euro)
3. Dziękuję wszystkim, którzy przyjęli księży po kolędzie, jak również za ofiary złożone przy tej okazji
4. Dziękuję za składkę na dzisiejsza tacę, której część przeznaczona jest na Katedrę Świdnicką

II. Święto Ofiarowania Pańskiego
W tym roku ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 2 lutego przypada w niedzielę za tydzień.
Prosimy o przyniesienie świec, które będą używane w czasie liturgii.
O godzinie 12.30 poświęcone również będą świece dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej.

III. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego
W Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Stąd składka na tacę w ten dzień przeznaczona jest na zakony klauzurowe w diecezji.

IV. I niedziela miesiąca
Za tydzień I niedziela miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy św. o. Pio od godziny 9.00 do 15.00. Zakończona będzie Koronką do Bożego Miłosierdzia i zmianą tajemnic różańcowych.

V. Porządek Mszy Św. w tygodniu
Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Dlatego wracamy do stałego porządku Mszy św.
Msze św. w tygodniu o 8.00 i 17.00

VI. Dodatkowa wizyta Duszpasterska
Dla tych parafian, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonym terminie, dodatkowa możliwość w poniedziałek (27.01)i wtorek (28.01). Prosimy o zgłoszenia w zakrystii.

VI. Wypominki
We wtorek (28.01) o 16.30 nabożeństwo wypominkowe o godzinie 16.30. Będziemy modlić się za zmarłych wpisanych przez mieszkańców z ul. Słowackiego nr 1-19.

VII. Wizyta u chorych
W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Ks. Rafał odwiedzi chorych w Gorcach godzinach porannych. Będą to chorzy zgłoszeni z ulic: Słowackiego, Staszica oraz Jabłów. W Jabłowie odwiedziny po Mszy świętej o godzinie …..
Ks. proboszcz odwiedzi chorych w I piątek miesiąca za dwa tygodnie (7.02) w godzinach przedpołudniowych. Będą to chorzy zgłoszeni z ulic: Kościuszki, Traugutta, Warszawskiej, Różanej, Pl. Zwycięstwa. Chorych można zgłosić telefonicznie, w zakrystii lub w kancelarii

VIII. Koncert kolęd
02 lutego o godzinie 15.00 w parafii Trójcy Świętej w Boguszowie odbędzie się koncert kolęd.
Szczegółowe informacje na plakacie.

IX. Rekolekcje dla młodzieży męskiej
W dniach od 31 stycznia do 2 lutego w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Świdnickiej organizowane są rekolekcje dla młodzieży męskiej (szkoła średnia i studenci). Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Rafałem.

X. Przygotowanie do I Komunii Świętej
Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii zapraszamy na spotkanie w sobotę 1 lutego na godzinę 11.00 do salki parafialnej

XI. Kancelaria
1. Kancelaria czynna w czwartek od godziny 16.00 do 16.30 w sobotę od godziny 9.00 do 10.00