Program Uroczystości Wielkiego Tygodnia

Ogłoszenia parafialne Uroczystości

Program Uroczystości Wielkiego Tygodnia
w Parafii Zesłania Ducha Świętego
w Boguszowie-Gorcach


WIELKI CZWARTEK – Msza Wieczerzy Pańskiej – g. 18,30
Adoracja Najświętszego Sakramentu w tzw. „Ciemnicy” do godz. 22,00.

WIELKI PIĄTEK – Liturgia Męki Pańskiej
g. 9,00 – Droga krzyżowa ofiarowana za naszych bliskich zmarłych.
W zależności od pogody: albo na cmentarz albo w kościele.
LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – godz. 18,30
Adoracja przy Bożym Grobie do godz. 22,00

WIELKA SOBOTA – Liturgia Wigilii Paschalnej – godz. 22,30 zakończona
PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ / po północy/

Poświęcenie pokarmów wielkanocnych:
g. 10,00 do 12,00 co pół godziny
g. 9,30 – Jabłów
Uwaga!!! Na wieczorną Liturgię o godz. 22,30 przynosimy świece

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
Msze Święte: 8,00; 11,00;12,30- Gorce, 9,30 Jabłów
Uwaga!!! W tym dniu nie ma Mszy Świętej wieczornej./

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
Msze Święte jak w każdą niedzielę.

Program Adoracji Najświętszego Sakramentu


WIELKI CZWARTEK -Po Liturgii do godz. 22,00
20,00 – Adoracja Ogólna
21,00 – Rodzina Żywego Różańca i Odnowa w Duchu Świętym oraz Stow. Rodzin Katolickich

WIELKI PIĄTEK – rozpoczęcie o godz. 10,00

10,00 – ul Traugutta;
11,00 – Kościuszki
12,00 – Chopina i Warszawska ;
13,00 – Dzieci z P. Kat,
14,00 – Zachodnia, Spokojna, Cicha Słowackiego,Kochanowskiego;
15,00 – Adoracja Ogólna– rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego;
16,00 – Różana, Słoneczna, Pl. Zwycięstwa, Staszica, Partyzantów;
od 17,00 ogólna,
20,00 – Rodzina Różańcowa , Odnowa w Duchu Świętym i SRK;
21,00 Młodzież gimnazjalna i szkół średnich – Ks. ;
21,30 – adoracja ogólna do 22,00

WIELKA SOBOTA rozpoczęcie o godz. 9,00
9,00 – Traugutta,,
10,00 do 12,30 w czasie poświęcenia pokarmów ogólna;
12,30 – Dzieci z ks.;
13,30 – Kochanowskiego;
14,30 – Adoracja Ogólna – Nowenna do Miłosierdzia Bożego;
16,00 – Staszica,
17,00 – Słowackiego;
18,00 – Kościuszki, Partyzantów ;
19,00 – Zachodnia, Słoneczna, Różana, Cicha, Spokojna,
20,00 – Grunwaldzka, Warszawska;20,00- Chopina i SRK,
21,00 Rodzina Różańcowa i Odnowa w Duchu Świętym;
22,00 – adoracja ogólna