Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu

Dzisiejsza niedziela jest I miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9,00 do 15,00 w kaplicy na plebanii. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 14,45.

Dziękuję za ofiary składane na potrzeby remontowe kościoła. Dziękuję PP Janowi Smolarz, Małgorzacie i Józefowi Janik, oraz 2 osobom anonimowym . Bóg zapłać za dobroć serca.

Przypominamy ze Msze w tygodniu są odprawiane następująco:\
W dni powszednie o godz. 8,00 w kaplicy i 18,00 w kościele do czwartku rana a od czwartku popołudnia wg planu rekolekcji. Plany rekolekcji są wyłożone pod chórem i na stronie internetowej.
Poniedziałek wieczorem modlimy się – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II
Wtorek wieczorem – przez wstawiennictwo św. O. Pio
W środę Nowenna Bo MB Nieustającej Pomocy
Droga Krzyżowa w piątki o godz. 8,30 i 17,30 a Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17,30.
Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy rannej w czwartek o godz. 17,00 do 18,00.

Kancelaria parafialne jest również czynna w czwartek o godz. 17,00 do 17,30 i w sobotę od godz. 9,00 do godz. 10,00

Jabłów:
Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za ofiary na potrzeby świątyni.
Bóg zapłać wszystkim przygotowującym świątynię na dzisiejszą niedzielę.
Rekolekcje w Jabłowie od 12 do 14,04,2019. Plany na ławce i na stronie internetowej

Boguszów-Gorce, 2019-04-07
Ks. Leszek Sienkiewicz