Ogłoszenia 18.09.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /18 WRZEŚNIA 2022/

 1. Ofiary składane dzisiaj do puszek przeznaczone są na Katolickie Radio RODZINA.
 2. We wtorek wspominamy św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
 3. W środę święto Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu wspominamy także Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 6. Codziennie w tygodniu odmawiamy Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
 7. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 8. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 10 do 10:30 oraz od godz. 15:30 do 16.
 9. Pamiętajmy o tegorocznych Misjach Świętych w naszej parafii. Prośmy w naszych modlitwach o błogosławione owoce tego wyjątkowego czasu.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.
 11. Nadal prosimy o wsparcie zakupu desek do wymiany części podłogi z tyłu kościoła. Koszt zakupu wyniósł 1800 zł. Koperty na ofiary znajdują się z tyłu kościoła. Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
 12. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Zachęcamy także chętnych do włączenia się w sprzątanie naszego kościoła, które odbywa się zawsze w sobotę w godz. 8-12.
 13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.