Wzorem ubiegłego roku od maja do października, każdego 13 dnia miesiąca będą odbywały się nabożeństwa Fatimskie.
Zapraszamy w najbliższą środę na godz. 20 na to wyjątkowe wydarzenie.
Najpierw będzie sprawowana Eucharystia. Po niej udamy się z figurą MB Fatimskiej w procesji wokół naszego kościoła. Przypominamy, aby zabrać ze sobą z domu świece i osłonki. Jeżeli, ktoś zapomni
świecy lub osłonki to będzie można ją otrzymać przed Mszą św. w zakrystii.
Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału.
Ze względu na Nabożeństwo Fatimskie w środę nie będzie Mszy o godz. 18.