Nabożeństwa Fatimskie

Wzorem ubiegłego roku od maja do października, każdego 13 dnia miesiąca będą odbywały się nabożeństwa Fatimskie.

Zapraszamy w najbliższą środę na godz. 20 na to wyjątkowe wydarzenie.

Najpierw będzie sprawowana Eucharystia. Po niej udamy się z figurą MB Fatimskiej w procesji wokół naszego kościoła. Przypominamy, aby zabrać ze sobą z domu świece i osłonki. Jeżeli, ktoś zapomni
świecy lub osłonki to będzie można ją otrzymać przed Mszą św. w zakrystii.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału.

Ze względu na Nabożeństwo Fatimskie w środę nie będzie Mszy o godz. 18.