Ogłoszenia 19.11.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
33 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /19 LISTOPADA 2023/

 1. W ubiegłym miesiącu zbieraliśmy ofiary na zakup gazu do ogrzewania naszego kościoła. Udało się uzbierać 1700 zł. Brakuje nam jeszcze ok. 1800 zł. Dlatego dzisiaj ponownie zwracamy się o pomoc. Z góry dziękujemy za wsparcie.
 2. Jutro wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
 3. We wtorek przeżywamy wspomnienie Ofiarowania NMP.
 4. We wtorek wspominamy św. Cecylię, dziewicę i męczennicę.
 5. W środę po Mszy wieczornej nowenna do MB Nieustającej pomocy. W tym dniu wspominamy także św. Cecylię, dziewicę i męczennicę.
 6. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu przeżywamy także wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
 8. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 9. Ponownie serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych na Rekolekcje Diecezjalne, które odbywać się będą na hali OSIR w Świebodzicach w najbliższą sobotę i niedzielę. Prowadzącym rekolekcje w tym roku jest ks. prof. Robert Skrzypczak. Temat rekolekcji: Chrześcijanin na rozdrożu. Szczegółowe informacje na temat rekolekcji dostępne są na naszej stronie parafialnej.
 10. W następną niedzielę ofiary składane do puszek będą kolejny raz przeznaczone na dokończenie budowy kościoła p.w. Bożego Miłosierdzia w Bielawie. Celem budowy tej świątyni jest utworzenie w naszej diecezji Centrum Bożego Miłosierdzia i modlitwy o pokój. Prace związane z budową tego miejsca są już zaawansowane. Jednak potrzeba jeszcze wsparcia dla parafialnej wspólnoty, która z wielkim trudem i poświęceniem od kilkunastu lat zmaga się z tym dziełem.
 11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.